Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Kilpailutulokset 2016

 

15.5. KOTKA ALUEKOULUKISAT                                                                                                                Mari ja Pölkky Kotkassa © Maisa AuraMari ja Pölkky Kotkassa © Maisa Aura

Luokka 1: Helppo C:2 2000
3/23. Sinna Mikkola - Fieldhill Legent 64,318%                                                                        
5/23. Pauliina Rekonen - Ypäjä Auri 63,636%

Luokka 2: Helppo B K:N Special 2009
1/27. Mari Tuominen - Polynina XO 70,000%
3/27. Satu Juvonen - Cooperhill Dantzer 66,600%
6/27. Anna Sandström - Seihs 64,600%
7/27. Viivi Huusko - Bello Nemo 63,600%

Luokka 3: Helppo A kenttäkilpailuohjelma N:o 6 2009
2/21. Jenni Silventoinen - Siilin Veera 65,521%
6/21. Niina Kumpuniemi - Quickie L 62,292%

 

17.4. HARJU, HELPPO A, FEI:N CCI/CIC* KENTTÄKILPAILUOHJELMA, ALUEKOULURATSASTUSKILPAILUT
2. Jenni Silventoinen-Siilin Veera 63,370%


10.4. VANTAA PHR, WINTER CUP 3. OSAKILPAILU, FEI:N PONIEN HENKILÖKOHTAINEN OHJELMA A
1. Jenni Silventoinen-Hazelberg’s Macho 66,911%

Samalla Jenni voitti koko Cupin, joka käytiin ponien vaikeimmalla tasolla.

 

9.4. VIPELE LAPPEENRANTA, ALUEMESTARUUSKILPAILUT
Ponimestaruus, helppo B K.N.Special
1. Jenni Silventoinen-Siilin Veera 64,000%

Nuorten hevosten mestaruus, helppo B:3
3. Cia Laakkonen-Damiro 64,621%

 

20.03.2016 HARJUN OPPIMISKESKUS Hallimestaruudet

80 cm

5. Dora Horto - Chiona

                                                                                 

90 cm                                                                                                                                       Dora ja Toivo sekä Henna ja Vertti © Johanna HortoDora ja Toivo sekä Henna ja Vertti © Johanna Horto                   

4. Henna Halonen - Seihs

 

100 cm

2. Dora Horto - Tintoretto

3. Henna Halonen - Seihs

 

110 cm

2. Veronica Lindberg - Asmodeusz

 

 

13.03.2016 KOTKA

 70 cm (puhdas rata)

Laura Hirvonen - MC Junior, Senni Husu -  Entre,  Matilda Makkonen - Domino,

Kerttu Hakkarainen - Ricardo III, Anna Sandström - Seihs sekä Laura Hirvonen - Luciana Crusador.

 

80 cm (seuraluokka)

2. Sanni Markkanen - Kalligraaf

3. Roosa Luukkainen - Chunga Changa

 

80 cm (alueluokka)

2. Emma Hiltunen - Conny Cramer

4. Mirka Puhakka - Laban IV

5. Anna Sandström - Seihs

 

90 cm

3. Dora Horto - Tintoretto

6. Camilla Lindberg - Erkas

 

100 cm

3. Dora Horto - Tintoretto

 

120 cm

1. Veronica Lindberg -  Asmodeusz

PIRTINMÄENPOLKU 4, 48410 KOTKA, PUHELIN 044-5222 543 (PÄIVYSTYSAIKANA  ARKISIN KLO. 15-16)