Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Hallitus 2018


Puheenjohtaja - Kai Kakko, 044 355 4121, pj(at)kotkanratsastajat.fi, kai.kakko(at)kakko.fi

Varapuheenjohtaja, nuoriso - Nina Hatermaa, 050 573 3133, nina.hatermaa(at)gmail.com

Sihteeri, jäsensihteeri - Essi Kunnari, 040 016 5577, essi.kunnari(at)gmail.com

Rahastonhoitaja - Sanna Paronen, 044 997 5415, sanna.paronen(at)hotmail.com

Liisa Hirvonen, 050 309 6582, l.hirvonen(at)suomi24.fi           

Marianna Mikkola, 040 835 8472, marianna.mikkola(at)hotmail.com

Juha Hiltunen, 044 099 9333, juha.hiltunen(at)ergoselkaklinikka.fi

Pia Kääriäinen, 040 742 5366, piakaariainen(at)hotmail.com


                                                                                                                           

 

 

 

 

 

PIRTINMÄENPOLKU 4, 48410 KOTKA, PUHELIN 044-5222 543 (PÄIVYSTYSAIKANA  ARKISIN KLO. 15-16)